Мода дуже мінлива, і на макіяж теж. Застарівають не тільки певні образи, а й техніки, за допомогою яких вони створюються. У цій статті зібрані чотири застарілі техніки і альтернативні їм сучасні прийоми в макіяжі.
Техніка, покликана змінити риси обличчя і наблизити їх до ідеальних, вже давно здає свої позиції, тому що ефективність у неї на порядок нижче, ніж у пластичних хірургів і фотошопа. Особливо погано виглядають недостатньо розтушовані контури і занадто висвітлена зона під очима.
Що актуально сьогодні?
Для того, щоб підкреслити рельєфність обличчя, в щоденному макіяжі досить бронзера і рум’ян. Як варіант, можна використовувати протилежну контурінгу техніку – нонтурінг. На добре зволожену шкіру нанесіть праймер, потім – легкий тональний засіб, а на виступаючі частини обличчя (вилиці, галочка над губою, кінчик носа) – делікатний хайлайтер.
Популярний раніше тренд на бездоганну матову шкіру все рідше зустрічається в б’юті-співтоваристві. Щільні тональні засоби, що позбавляють шкіру її природного вигляду і створюють ефект маски на обличчі, програли легким текстурам.
Що актуально сьогодні?
Для повсякденного життя вибирайте тональний засіб з покриттям від легкого до середнього з природним або сяючим фінішем. Підійдуть BB- або CC-креми. Віддайте перевагу безбарвній розсипчастій пудрі і закріплюйте тільки ті ділянки, де є така необхідність (наприклад, під очима, T-зона).
Помада для брів ще недавно була маст-хевом любительок макіяжу. Інстаграм ряснів ідеальними, як по лінійці, накресленими бровами – жодного зайвого волоска. Ідеальний вигин брови підкреслювалися не тільки за допомогою пінцета, але і за допомогою щільного світлого консілера під бровою.
Що актуально сьогодні?
Сьогодні краще віддати перевагу натуральній формі брів. Укладати брови можна прозорим гелем, милом для брів або воском. Якщо брови від природи у вас тонкі, то промальовуйте окремі волоски за допомогою маркера або тонкого олівця для брів. Щоб спростити собі життя, можна зробити ламінування брів, але від татуажу і мікроблейдінга краще утриматися.
Популярний раніше інстамакіяж включав в себе не тільки брови як по лінійці, але і макіяж в техніці cut crease. Cut crease (кат криз) – коли межа між рухомою і не рухомою повікою виділяється чітко заповненою формою на рухомій повіці Такий макіяж доповнювався широкою стрілкою і густими віями. Нанівець сходять і помаранчеві з цегляно-червоними відтінками, які стали неймовірно популярні після виходу палетки Modern Renaissance від Anastasia Beverly Hills.
Що актуально зараз?
Величезним поштовхом до натхнення послужив серіал “Ейфорія”. Фанати серіалу і б’юті-спільнота високо оцінили новаторство візажистів, які створювали образи для головних героїнь. Модний макіяж очей зараз знаходиться десь між прагненням до простоти і епатажності. Від оранжево-коричневих градієнтів на очах і строгих cut crease, мода пішла до незвичайних форм і кольорів. Тепер досить одного кольору, і чим цей колір екзотичніше, тим краще. У повсякденному житті можна використовувати яскраві кольори скромніше і тільки в якості акценту.
Замість щільних масок з косметики прийшли стрази, зачесані брови і сяюча “скляна шкіра” (glass skin). Нові техніки в макіяжі покликані не тільки підкреслити природну красу обличчя, надати йому здоровий і свіжий вигляд, а й дати можливість виразити себе через макіяж.
Також читайте: ПОМАДА, ЯКА СТАРИТЬ – КОЛЬОРИ
Українська акторка Інна Білоконь, відома за роллю "мами" Вєрки Сердючки, порадувала шанувальників рідкісним сімейним кадром.…
Українська співачка Анна Трінчер провела масштабний сольний концерт у Києві, під час якого створила незабутню…
Лінивий оселедець під шубою — це оригінальна і швидка закуска з усіма улюбленими інгредієнтами. Такий…
Домашні іриски — ніжний та ароматний десерт, який тане в роті. Зроблені з простих інгредієнтів,…
Легке, повітряне суфле з гарбуза стане ніжним десертом, що порадує своїм м’яким смаком і приємним…
Російський гуморист Максим Галкін відвідав Український музей у Нью-Йорку та поділився враженнями з підписниками в…