Ось і пройшла довгоочікувана літня відпустка — пора, коли можна поїхати до ласкавого моря, щоби поніжитися на золотому пісочку й поплавати в блакитних хвилях. Ми завжди готуємо наше тіло до цієї події заздалегідь. Посилено займаємося спортом, наносимо антицелюлітні та зволожуючі креми на шкіру, ходимо на масаж, п’ємо спеціальні капсули з бета-каротином, аби не обгоріти, купуємо різні засоби для захисту шкіри від ультрафіолетових променів і т. ін.
У цій метушні ми дуже часто забуваємо про волосся. Це абсолютно незаслужено щодо нього, адже доглянуте волосся є одним із головних атрибутів жіночої привабливості. А ось коли вже відпочилі й засмаглі ми приїжджаємо з відпустки, то починаємо помічати, що наші локони потьмяніли, стали дуже ламкими та млявими. Щоби уникнути необоротних проблем із волоссям, його потрібно, як і шкіру після відпочинку, — живити, зволожувати й захищати. Як це зробити правильно, ми вирішили запитати в перукаря-колориста Євгена Коротенка, який за сумісництвом є експертом сайту-партнера Bookmaker-Expert.com.
Може пора оновити фарбування або хімічну завивку? Через сонце та морську воду локони піддаються величезному стресу. Навіть пофарбоване прямо перед поїздкою волосся під впливом сонця може не в кращу сторону змінити колір і тон пасом, оскільки ультрафіолет вражає фарбувальний пігмент. У підсумку можна отримати незрозумілого кольору клоччя із сухого волосся. Це правило стосується й натуральних барвників (хна). Тому перед виходом на роботу краще встигнути сходити до колориста.
Можна зробити ламінування або глазурування. На пасма наноситься невидима плівка, яка обволікає кожен окремий волосок і склеює лусочки. У результаті волосся виглядає блискучим, шовковистим і доглянутим. Дана процедура надає не тільки виняткового виду волоссю, але й захищає його від втрати вологи, а це так важливо в літні дні. Ламінування зазвичай роблять у салонах краси. Проте останнім часом з’явилося багато засобів і рецептів для проведення процедури вдома, що також дуже дієво позначається на волоссі. Восени така процедура захистить локони від перепадів температур.