Нюдовий манікюр продовжує набирати популярності серед жінок незалежно від їхнього віку та достатку. Причинами цього є його практичність, універсальність та відповідність сучасним віянням. Тому варто розглянути, чим примітний нюдовий манікюр 2022, дізнатися про модні тенденції сезону.
Що таке нюдовий манікюр
Цей стиль нігтьового дизайну з’явився, коли в жіночій зовнішності почала більше цінуватися природність. Тому акуратно оформлені пальці, вкриті лаком, тон якого ближче до тілесного, стали оптимальним завершенням образу.
Незалежно від модних тенденцій сезону 2022, для нюдового манікюру вибирають такі базові кольори:
- бежевий;
- рожевий;
- молочний;
- кремовий;
- ніжно-бузковий та інші.
На їх основі можна зробити дизайн із використанням страз, малюнків та інших технік. З огляду на різноманітність можливостей такий манікюр не набридає і не втрачає актуальності.
Переваги
Інтерес до нюдового манікюру обумовлений кількома факторами:
- Цей спосіб оформлення нігтів відрізняється практичністю, його легко адаптувати під довжину та форму нігтів. Руки зберігають привабливість та акуратність, навіть якщо не вдається піти вчасно на корекцію.
- Такий дизайн допомагає досягти природності. При виборі тону, що максимально збігається з натуральним кольором нігтів, можна зробити манікюр практично непомітним. Він підходить для повсякденного та ділового образів, тому його зручно використовувати співробітницям, які працюють у компаніях із суворим дрес-кодом.
- У той же час, нейтральний тон лаку – широке поле для дизайнерської фантазії. На його основі можна творити яскраві, грайливі та часом зухвалі композиції, які не залишаться непоміченими на святі. Елегантність, витонченість та ніжність роблять такий дизайн оптимальним доповненням вбрання нареченої.
- Зовнішня простота та строгість не позбавлені розкоші та елегантності. Тому такий манікюр добре поєднуватиметься і з дорогими брендовими речами на світському прийомі.
Тренди 2022
Нюдовий манікюр залишився серед модних тенденцій сезону 2022. Однак, традиційні варіанти дизайну поповнюються новинками. Тому варто розглянути, що буде актуальним у наступні місяці.
Френч
Традиційний варіант манікюру не втрачає своєї актуальності, а також легко адаптується до будь-якого образу. Особливо виграшно френч виглядає з нюдовими лаками на мигдалеподібних нігтях. Щоб надати яскравості строгому дизайну, його можна доповнити пудрою, смужками, геометричними фігурами або недбалим розсипом блискіток.
Місячний манікюр
Цей дизайн ґрунтується на кольоровому контрасті. Тому для основної частини береться бежевий, рожевий, карамельний або попелястий колір. А лунка оформляється у білих, бронзових, сріблястих і навіть наближених до чорного тону.
Манікюр з втиранням
Завдяки цьому прийому ніжний базовий тон набуває загадкового сяйва. Для створення такого ефекту майстри зазвичай використовують перлинне або голографічне втирання. Такий варіант урізноманітнить повсякденний образ і добре підійде до вбрання на вечірку.
Втирання добре поєднується з блискітками. Цей декор зручно використовуватиме оформлення 1-2 пальців. Причому блискітками можна закрити пластину цілком або частково.
Градієнт
Так називають плавний перехід одного кольору до іншого. Щоб дотриматися канонів нюдового дизайну, майстру варто взяти лаки у відповідній колірній гамі, причому один тон буде трохи світлішим. Темніший відтінок наноситься на пластину ближче до основи, а світлий – на кінець нігтя. Потім між кольорами робиться перехід. Несподіваний ефект утворюється при використанні зворотного поєднання кольорів.
Манікюр із фольгою
Такий дизайн сприяє візуальному подовженню пальців та створенню витонченого образу. Як основу використовують відтінки рожевого, бузкового, кавового, молочного чи попелястого.
Анімалістичні принти
Нейтральні нюдові тони добре поєднуються з візерунками, що нагадують забарвлення зебри, пітона або леопарда. Принт зазвичай наноситься на один або два нігті на руці. Візерунок може займати всю пластину цілком або наноситися у вигляді смужки. Таке поєднання може внести нотку яскравості в базовий спокійний тон.
Манікюр із золотом
Золотистий декор на нейтральному тлі виглядає дуже органічно та ефектно. Для оформлення нігтів можна використовувати:
- фольгу;
- блискучі смужки;
- глітер;
- стрази;
- каміфубуки.
Декорувати можна один ніготь або рівномірно розподілити прикраси на всіх пальцях на руці.
Мінімалізм
Суворість та природність нюдового манікюру добре поєднуються з принципами мінімалізму, але від цього вибір способів оформлення у майстрів не скорочується. На однотонному тлі можна розмістити стрази, лаконічний малюнок, смужку стрічки, або інший невеликий, але закінчений, яскравий, виразний декор. Вважається, що мінімалістичний манікюр – це спосіб виділитися із натовпу з використанням мінімуму коштів.
Перехід блискітками
Цей варіант найбільше підходить для вечірніх образів. Для створення базовий тон доповнюють гліттером. Причому блискуча зона займає край нігтя, а перехід до неї виконується як градієнт. В результаті нігті виглядають ніжно, таємниче, ошатно і блискуче.
Використання блискучої стрічки
Цей елемент використовують не тільки як основний декор при мінімалізмі, а й у поєднанні з іншими прикрасами (наприклад, блискітками або стразами). Розташування блискучої лінії допомагає візуально скоригувати форму нігтя. Завдяки вертикальним лініям пластина виглядає трохи довшою та вужчою. Горизонтальні смужки трохи розширюють і вкорочують.
Negative space
Суть цього дизайнерського задуму така, що частина нігтьової пластини залишається без кольорового лаку. На контрасті природного тону нігтя та кольору лаку можна створити безліч складних комбінацій, у тому числі з використанням лунок, геометричних фігур, блискіток та інших прикрас.
Нюдовий манікюр та стрази
При грамотному використанні кристалів можна створити величезну кількість різноманітних дизайнів на різні випадки життя. Поодинокі стрази прикрасять манікюр, зроблений для повсякденного носіння. Фігури з камінчиків (трикутник, ромб, корона, змійка) прикрасять вечірній образ.
Дизайн з каміфубуки
Блискучі елементи різних форм та розмірів легко кріпляться до нігтів, що дозволяє зробити дизайн досить швидко. На їх основі можна створювати геометричні фігури, а також недбалі розсипи, які створять відчуття свята.
Геометричний дизайн
На думку досвідчених майстрів манікюру, геометрія та нюдові тони ідеально доповнюють один одного. Сьогодні в тренді візерунки, виконані гель-фарбою «павутинка». Ефект свята у дизайн можна внести помірним додаванням блискіток.
Інший варіант оформлення передбачає використання вставок із фольги, а вибудована композиція на тлі градієнта створить багатий і насичений образ.
Рослинні мотиви
У цьому випадку декор нігтів може бути виконаний у вигляді:
- цікавих гілочок у графічному стилі;
- аквареллю листя і квіти.
Щоб зберегти спокій та умиротворення нюдового манікюру, іноді принти виконують у напівпрозорому вигляді. Для романтичного образу дозволяється малювати квіти у темних тонах, що виглядатиме таємниче та незвичайно.
Велика квітка, що розпустилася, або зелену гілочку зазвичай малюють на одному нігті. Інші пальці прикрашають зображенням менших розмірів або декором зі стразами.
Манікюр із дизайнерським малюнком
Майстерно виконане мереживо, вензеля або біла павутинка – традиційні варіанти для весільного образу. Такий декор оптимально поєднуватиметься з жовтим, зеленим або блакитним тлом.
Тенденції майбутніх сезонів пропонують широкий вибір оформлення нігтів, серед яких нескладно вибрати близький за духом та відповідну обстановку.