Подвійний френч
Подвійний френч – один з варіантів класичного французького манікюру. Різниця тільки в тому, що у звичайній версії вам зроблять одну світлу смужку біля краю нігтя. А в оновленому дизайні майстер намалює дві тоненьких лінії на краєчку, або буде хитріший – додасть другу смужку біля основи пластини. Далі – політ фантазії. Можна оформити так звану “лінію посмішки” в різних кольорах, розділивши її на половинки.
Матовий нюдовий манікюр
Заковика однотонного нюдового манікюру – в кольорі, що ідеально підходить під тон вашої шкіри. Для смаглявих дівчат колір, наближений до кавового, буде нюдом. Водночас “білосніжкам” підійде молочний відтінок або наближені до нього тони. Якщо майстру вдалося підібрати вдалий гель-лак, то надалі колір покривається матовим топом, і справа в капелюсі.
Кремовий
У кожного нейл-майстра знайдеться кілька флакончиків гель-лаку кремового відтінку, і всі вони будуть різними. Один буде мати рожевий підтон, інший – жовтий або персиковий. Складність кремового манікюру в тому, що всі світлі кольори гель-лаків дуже примхливі в нанесенні. Щоб кремовий манікюр під матовим топом виглядав гідно, майстер до ідеалу вирівнює нігті базою, а потім покриває їх кольором.
Тваринний принт
Майстрів нігтьового сервісу особливо надихають зебри, тигри і леопарди. Менш популярні принти – корова в чорно-білому кольорі і змія. Хороший майстер завжди виконує принт від руки, дивлячись на приклад – так виходить домогтися максимальної схожості. У 2020 році нейл індустрія взяла курс на яскраві і помітні дизайни, тому багато фахівців малюють принт в неприродних кольорах під девізом “чим яскравіше – тим краще!”. Малюнок можна зобразити на всіх нігтях, вибірково, тільки на смужці френча або на рамці, що оточує ніготь. Вишенька на торті в анімалістичному манікюрі – матовий топ, який відмінно підкреслює принт.
Матовий манікюр з дизайном (змішаний дизайн)
Яскравий матовий манікюр неможливо уявити без змішаного дизайну. Суть техніки – в поєднанні різних текстур. Майстер може зробити подвійний матовий френч на всіх пальчиках, крім мізинців і безіменних. А потім нігтики без дизайну він покриє однотонним покриттям в тон манікюру і глянсовим топом.
Негативний простір
Негативний простір – це ділянки нігтьової пластини, які не покриті кольоровим лаком. За таку особливість манікюр прозвали «голим». У цьому дизайні майстри наносять на ніготь прозорий гель-лак або камуфлюють базу в колір нігтя. Потім – буйство фантазії професіонала з урахуванням побажань клієнта.
Космос
Зірки та планети зображують на однотонній підкладці чорного, темно-синього або темно-фіолетового кольору. Іноді майстри розмивають їх між собою і отримують своєрідний ефект космічної туманності на нігтях. Саме копітке в дизайні – правдоподібно зобразити чумацький шлях і сяючі зірки. Для цього майстер використовує жорстку густо набиту кисть і білі гель-фарби. Профі з розмаху завдає на ніготь безладні маленькі плями, домагаючись ефекту зоряного неба, а потім тонким пензлем промальовує планети і покриває нігті матовим топом.
Градієнтні відтінки
Щоб отримати ефект плавного переходу між декількома відтінками майстер наносить їх на ніготь встик і тушує спеціальним пензлем. У актуальних дизайнах використовуються мінімум 3 кольори і зовсім не обов’язково, щоб вони були близькі по тону. До речі, в поточному сезоні вертикальний градієнт поступився місцем горизонтальному, коли перехід кольору йде з боку в бік, а не зверху вниз.
Зверніть увагу на те, що матовий манікюр на короткі нігті не варто виконувати в техніці омбре. Довжини коротких нігтів буде недостатньо для красивого градієнта.
Квітковий принт
Флоральний принт – це малюнок дрібних квітів на нігтях. Квіти малюють від руки тонким пензлем або використовують готові слайдери. Під матовим топом флоральний принт виглядає як дорога оксамитова тканина з цікавим візерунком.
Метелики
Багато арт майстрів із задоволенням беруться за будь-який цікавий малюнок і працюють пензлем, використовуючи акрилові фарби або гель-лак. Насамперед професіонал намічає контури майбутніх метеликів і просушує ескіз в спеціальній лампі, а потім розмальовує його в тій колірній гамі, яка до душі клієнту.
Художні смуги
Клітина, зигзаги, хаотичні лінії й розводи неправильної форми без чітких обрисів – це все про манікюр в стилі «художні смуги». Дизайн виконується пензлем від руки. Вид і товщина пензлика визначаються бажаним малюнком. Майстри вважають за краще малювати особливо тонкі лінії акриловими фарбами, а не гель-лаком через його занадто рідку текстуру. Широкі смуги і абстрактні розводи простіше намалювати рідним пензлем з флакона гель-лаку, а потім підправити тонким.
До слова, торік нейл-спільноту буквально підірвав новий продукт “гель-павутинка”. Цей в’язкий і щільний гель дозволяє робити дуже тонкі і рівні лінії: краплю матеріалу розтягують між пальцями до утворення ниточки і миттєво переносять на ніготь. Шкіра клієнта після таких трюків зазвичай брудниться, але спеціальні засоби з арсеналу нейл-майстра допоможуть захистити її.
Геометрія
Існує декілька технік відтворення геометричного дизайну: від руки або за допомогою клейких стрічок. Першим способом користуються майстри, які працюють в техніці “гель-лак”. При цьому вони можуть не малювати фігури самостійно, а використовувати слайдери, наклейки або стемпінг. Так фігура гарантовано вийде ідеально рівною.
Другий спосіб вибирають ті, хто фарбує нігті звичайним лаком, який сохне на повітрі. Щоб чітко і симетрично намалювати фігуру, робиться розмітка нігтя тонкою стрічкою, потім складені фігури зафарбовуються, лак трохи схоплюється, після чого стрічка видаляється і вуаля – рівна фігура готова.
Стрази / ланцюжка
Використовувати ланцюжок як сережки – це ефектно, але, на жаль, непрактично. Щоб адаптувати тренд під життя, нейл-майстри придумали хитрість. Вони укладають ланцюжок на прозорий гель і просушують в лампі. Найчастіше з ланцюжка роблять прямі лінії або викладають його дугою біля основи нігтя.
Що стосується страз, тут все просто. З огляду на сучасні віяння мінімалізму, їх не повинно бути багато. Оптимальний варіант – викладений на одному нігті простий візерунок. Стрази кладуть на міцний прозорий гель, просушують в лампі і для комфортного носіння додатково закріплюють навколо прозорим топом.
Мінімалізм
Головний постулат дизайну в цьому стилі велить бути стриманим. Якщо хочеться намалювати на нігтях портрет – чудово, майстер візьметься за справу і зобразить обличчя, намітивши лише його обриси. Нерідко мінімалістичний манікюр обмежується лише декількома лініями, точками або написами. Головне правило – чим менше, тим краще.
Також читайте: НОВИНКИ МАНІКЮРУ ОСІНЬ 2020: ФОТО, ТЕНДЕНЦІЇ, МОДНІ ІДЕЇ