Приступаючи до оснащення косметологічного кабінету в салоні краси або відділення косметології в складі клініки, необхідно визначитися з тим, яке обладнання буде необхідно. В першу чергу, це буде залежати від того, який спектр послуг планується надавати. Якщо мова йде про кабінет в салоні краси, то це, швидше за все, будуть апарати для фотоомолодження і епіляції. У великій клініці, де косметологія представлена повноцінним відділенням з декількома кабінетами, список обладнання буде достатньо великим. Зазвичай він включає в себе вузькоспеціалізовані апарати для епіляції, кріоліполіза, фракційного фототермоліза, RF-ліфтингу, лазери для видалення судин і татуювань, ультразвукового ліполізу і так далі.
Косметологічне обладнання для салонів краси представлене на ринку можна розділити на 3 великі групи за інтенсивністю втручання і функціональному призначенню:
Wellness-апарати – це установки, ефект від застосування яких короткочасний і близький до фізіотерапевтичного. До них відносяться прилади для: дарсонвалізації, електростимуляції, електроепіляції, ультразвукової чистки шкіри, вакуумного ліполізу і ліполізу за допомогою електроструму, масажу будь-яких різновидів, отримання штучної засмаги.
За м’якістю впливу ці прилади ближче до різних косметологічних процедур, на кшталт SPA або ручного масажу. У порівнянні з серйозним професійним обладнанням ефект від застосування приладів цього типу короткочасний, не настільки помітний і для його підтримки необхідні регулярні повторні курси. Вартість процедур тут невисока, і окупність досягається за рахунок великого потоку клієнтів.
Професійне косметологічне обладнання дозволяє вирішити різні проблеми із зовнішнім виглядом раз і назавжди. Це їх відчутний плюс, саме тому послуга лазерної епіляції користується набагато більш широким попитом, ніж епіляція електрострумом або така хвороблива процедура, як шугарінг. Причому висока вартість послуги мало впливає на стійкість попиту.
Професійні косметологічні прилади є, як правило, спеціалізовані апарати, призначені для будь-якої однієї процедури: апарати для лазерної епіляції, апарати для лазерної шліфовки шкіри, апарати для фракційного фототермолізу, апарати для радіочастотного ліфтингу, апарати для кріоліполіза, IPL-апарати, ультразвукові апарати для ліполізу.
Ефект використання даних установок видно відразу, вже після першої процедури. А тривалість курсу набагато коротше, ніж на апаратах більш простого класу. Результат зберігається надовго, повторення курсу може і не знадобитися.
Оснащуючи косметологічний кабінет або відділення, необхідно пам’ятати і про допоміжне обладнання. До нього відносяться:
Зрозуміло, вибір косметологічного обладнання в значній мірі залежить від фінансової бази, а не тільки від того, оснащуємо ми кабінет, салон краси або клініку. Прагнення знайти апарат дешевше виправдано, але такий прилад навряд чи зможе принести бажаний рівень доходу через низьку ефективність. Дешеві прилади не завжди безпечні з технічної точки зору, оскільки часто збираються на напівлегальних підприємствах.
Перевагу варто віддавати апаратам відомих виробників. Навіть якщо мова йде про облаштування косметичного кабінету, краще купити професійні апарати для косметологів від відомого бренду, ніж апарат маловідомої фірми. Висока вартість процедур в першому випадку швидко окупає всі матеріальні витрати з придбання якісного обладнання. Отримати професійну консультацію та придбати обладнання можна в інтернет-магазині COSMO-PROF перейшовши за посиланням https://cosmo-prof.com.ua/apparaty-limfodrenazha.
У більшості випадків робота на сучасних косметологічних апаратах вимагає високої кваліфікації персоналу, а також проходження співробітниками спеціалізованого навчання. Як правило, навчають роботі на косметологічному обладнанні самі компанії-постачальники, при цьому рівень навчання і подальшої підтримки фахівців може сильно відрізняться в різних компаніях-дистриб’юторів. Купівля дешевого обладнання зазвичай супроводжується «тренінгом на годину», який часто проводить інженер, що включає перший раз апарат. Придбання високовартісного обладнання зазвичай супроводжується багатоетапним тренінгом, який може займати 1-2 дня і завжди проводиться практикуючим лікарем-фахівцем.
Створення затишної атмосфери в бутіку чи шоу-румі є важливим фактором успіху. Інтер'єр впливає на сприйняття…
Українська акторка Інна Білоконь, відома за роллю "мами" Вєрки Сердючки, порадувала шанувальників рідкісним сімейним кадром.…
Українська співачка Анна Трінчер провела масштабний сольний концерт у Києві, під час якого створила незабутню…
Лінивий оселедець під шубою — це оригінальна і швидка закуска з усіма улюбленими інгредієнтами. Такий…
Домашні іриски — ніжний та ароматний десерт, який тане в роті. Зроблені з простих інгредієнтів,…
Легке, повітряне суфле з гарбуза стане ніжним десертом, що порадує своїм м’яким смаком і приємним…