Штучне хутро – ви за чи проти? Давайте сьогодні поговоримо про популярні штучні шубки. Чи варто відмовлятись від натуральних, чи здатні “плюшеві” шубки зігріти в морози, і які компроміси – обговоримо в сьогоднішній статті.
Тренд на шуби зі штучного хутра (у тому числі навмисне штучного) росте з кожним роком, поступово витісняючи натуральне хутро з наших гардеробів. Багато дизайнерів і модних будинків усвідомлено відмовляються від натурального хутра на користь штучного: сучасні матеріали дозволяють виготовляти шубки не менш теплі, але при цьому екологічні і не завдають шкоди живій природі.
Цікаво, що є акцент саме на штучність матеріалу: чим більше шуба схожа на плюшеву іграшку, тим більше вона актуальна і відповідає тенденціям. Зустрічаються навіть натуральні вироби, хутро яких навмисно стилізоване і пофарбоване під штучне, щоб зімітувати тренд; хоча рішення, звісно, дуже спірне.
Найчастіше питання, яке задають про штучні шубки – чи довго вона буде актуальною? Чи є сенс купувати на довгострокову перспективу? Сам матеріал точно не втратить актуальності – це гарантовано. Згодом видозмінюватимуться фасони, деталі крою – наприклад, цієї зими на піку трендів штучні шубки сорочкового крою. Проте класичний фасон а-ля пальта залишатиметься актуальним завжди, оскільки він перейшов у розряд бази.
Штучна шубка хороша тим, що дуже просто вписується в повсякденні образи – ми носимо її точно так, як носили б пальто – стьобане, пуховик прямого крою або ту ж натуральну шубу.
Річ чудово впишеться у стиль кежуал, оскільки її легко подружити з джинсами, спортивним та грубим взуттям, трикотажними виробами та шкірою.
Не менш актуальні й укорочені штучні шубки. Вони класно виглядатимуть у компанії трендових широких штанів і джинсів, проте варто зазначити, що на холодну зиму такий верхній одяг навряд чи пригодиться: його має сенс брати або на осінь, або на зиму в теплих регіонах, де стовпчик термометра не опускається нижче нуля градусів.
Існує компроміс: шубки з овчини. За дизайном і фактурою вони дуже схожі на штучні трендові шуби, при цьому вони будуть набагато тепліше завдяки натуральній вовні в складі. У той же час овчина – єдиний вид вовни, використання якого прийнято вважати екологічним, її просто зістригають з вівці і тварина не страждає.
Через шалену популярність штучних шубок з кожним роком з’являється все більше локальних брендів, які відшивають ці вироби для холодних регіонів.
Якщо у вашому регіоні температура взимку мінлива і легко може коливатися від нуля до -15, то є сенс брати плюшеву шубку як доповнення до основного верхнього одягу – пуховика. Тоді вдасться урізноманітнити зимові образи залежно від температурного режиму.
Українська акторка Інна Білоконь, відома за роллю "мами" Вєрки Сердючки, порадувала шанувальників рідкісним сімейним кадром.…
Українська співачка Анна Трінчер провела масштабний сольний концерт у Києві, під час якого створила незабутню…
Лінивий оселедець під шубою — це оригінальна і швидка закуска з усіма улюбленими інгредієнтами. Такий…
Домашні іриски — ніжний та ароматний десерт, який тане в роті. Зроблені з простих інгредієнтів,…
Легке, повітряне суфле з гарбуза стане ніжним десертом, що порадує своїм м’яким смаком і приємним…
Російський гуморист Максим Галкін відвідав Український музей у Нью-Йорку та поділився враженнями з підписниками в…