У 1900 році з’явився перший лак для нігтів. Він тримався лише добу і був прозорим. У 1925 році Чарльз Ревсон, засновник марки Revlon, вигадав, як додати в лак барвник і цього року нігті модниць забарвилися в ніжно-рожеві відтінки. Через кілька років з’явився лак червоного кольору, спочатку це був один відтінок, але потім відтінків червоного лаку стало неймовірно багато – жінки хотіли зробити манікюр у колір своєї улюбленої червоної помади. З того часу минуло майже 100 років, а актуальність манікюру у відтінках червоного кольору і не думає стухати. Навпаки, кожен нейл-майстер має у запасі не один відтінок червоного кольору та постійно намагається розширити свій асортимент.
У чому причина популярності манікюру у відтінках червоного? Насправді причин декілька і вони досить банальні:
- Червоний колір манікюру підходить практично до будь-якої нагоди в житті;
- Немає жодних вікових обмежень;
- червоний манікюр однаково добре виглядає на нігтях будь-якої форми та довжини;
- Манікюр у відтінках червоного незмінно привертає до себе увагу.
Не дарма жінки, які віддають перевагу саме цьому кольору, вважаються впевненими в собі та своїх силах, пристрасними та цілеспрямованими натурами.
Найактуальнішим варіантом є однотонний глянсовий манікюр у відтінках червоного – ця класика, переплюнути популярність якої навряд чи зможе будь-який, навіть найкреативніший дизайн нігтів. Не варто забувати і про матове покриття, яке трохи приглушує контрастність манікюру у відтінках червоного. Популярним варіантом вважається комбінування кількох відтінків в одному манікюрі.
Насправді актуальних дизайнів з відтінками червоного неймовірно багато і кожен нейл-майстер прагне зробити щось своє, оригінальне та неповторне. Найпопулярнішими дизайнами з відтінками червоного є:
- однотонне глянсове покриття;
- однотонне матове покриття;
- однотонне покриття з “дзеркальним” ефектом;
- поєднання червоного з білим;
- поєднання червоного з чорним;
- мінімалістичний дизайн;
- дизайн з абстракцією;
- геометричні візерунки;
- омбре чи градієнт;
- френч у відтінках червоного кольору;
- манікюр у техніці “негативний простір”;
- анімалістичні принти;
- флористичні мотиви;
- тематичні малюнки (зима, весна, осінь, літо, новий рік, день закоханих тощо);
- павутинка;
- стрази, шиммер, глітер і т.д.
Червоний манікюр не має прив’язки до певного сезону, але при цьому взимку він набуває додаткового блиску у вигляді різних блискіток або страз, навесні до нього приєднаються пастельні відтінки, влітку превалюють тематичні малюнки та інші яскраві відтінки, а восени на нігтях з’являється листя, а до червоного кольору приєднаються бордовий, помаранчевий, коричневий тощо.
Кожна жінка самостійно вирішує, якому саме дизайну та відтінку червоного їй надати перевагу. Хтось незмінно вірний “класиці” у вигляді однотонного покриття і завжди робить саме його, змінюючи (або не змінюючи) відтінки червоного. Хтось робить цей варіант періодично, щоб урізноманітнити манікюр.