Багато дівчат і жінок з прямим, тонким волоссям мріють мати пустотливі кучерики і пишний обсяг. В даний час ця проблема вирішується дуже просто. Досить сходити на процедуру по біозавивці, і тоді розкішні локони вам забезпечені. Також, завдяки кучерикам, можна значно прикрасити зовнішність будь-якої жінки. Адже кучері підійдуть абсолютно кожній, незалежно від типу і форми обличчя. Тому давайте сьогодні розберемося у всіх нюансах біозавивки, дізнаємося особливості та протипоказання даної процедури.
Що таке біозавивка
За фактом, процес біозавивки складається з закручування волосся середньої довжини на бігуді. Головною відмінністю є те, що в даній процедурі використовуються спеціальні склади, які проникають в структуру волосся і змінюють їх на досить тривалий час, тим самим забезпечуючи кучерики на кілька тижнів.
Види біозавивки
Щоб підібрати потрібний вид біозавивки, майстер звертає увагу на довжину волосся і їх стан. В даний час є 3 різновиди даної процедури:
- Італійська – завдяки такому виду біозавивки досягається найпотужніший ефект кучериків, які виходять дуже міцними.
- Японська – в складі діючих засобів присутні природні добавки. Діє не так сильно, як італійська, і самі кучері виходять менш пружними.
- Шовкова – сама щадна, з мінімальним терміном дії.
Скільки тримається біозавивка
Завдяки біозавивці, кучерики здатні протриматися набагато більше, ніж звичайні локони. Скільки вони будуть триматися, повністю залежить від способу завивки, властивості самого волосся і наскільки будуть дотримані правила догляду. В основному, кучері, зроблені таким способом, можуть триматися від 4 місяців до пів року.
Протипоказання
Безумовно, біозавивка є щадним методом, але все одно є деякі протипоказання:
- вагітність і годування груддю;
- менструація, оскільки гормональний фон скаче, і результат може виявитися невдалим;
- прийом сильнодіючих препаратів;
- загострення захворювань;
- захворювання шкіри голови.
Біозавивка на середнє волосся є максимально натуральним комплексом, яка допоможе отримати бажані кучері без шкоди для здоров’я. У складі використовуваних компонентів присутні рослинні екстракти, масла, вітамінні добавки.
Також читайте: ГРАДУЙОВАНЕ КАРЕ: РІЗНОВИДИ ПОПУЛЯРНОЇ СТРИЖКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ ІДЕАЛЬНОГО ВАРІАНТУ