Нове

«Активна підготовка до «прильоту лелеки»: Медики розповіли, чи можна вагітним брати участь у ремонті


Ремонт – справа складна. Для його виконання потрібно не тільки запастися грошима, але і накопичити сил. Звичайно, до ремонту варто готуватися заздалегідь і ретельно. Проте бувають ситуації, коли варто поквапитися. До таких відноситься вагітність. Адже після народження малюка майбутні батьки ще довго не зможуть взятися за виконання ремонтних робіт. Про це повідомляє Profirem.

Варто зазначити, що в процесі очікування появи на світ дитини турботи щодо проведення ремонту, в першу чергу, лягають на плечі майбутнього батька. Адже вагітна жінка не здатна виконувати велику кількість справ. Проте багато представниць прекрасної половини людства, навіть перебуваючи в положенні, намагаються допомогти іншим своїм половинкам. Медики закликають робити це вкрай обережно. До того ж, за словами фахівців, виконання ремонтних робіт у першому і третьому триместрі категорично протипоказано. Робити дрібні справи можна у іншому триместрі. Альо варто обмежитися чисто організаторськими моментами. Проектуйте, вибирайте меблі, купуйте предмети інтер’єру єру. Якщо ж кортить взятися за фізичну роботу, виберіть щось легше. Наприклад, можна закручувати гайки. А вісь дихати будівельним пилом вагітним категорично протипоказано. Також не варто брати участь у роботах з гіпсокартоном, фарбою та клеєм.

Погано позначається на самопочутті жінок в положенні і підйом вантажів. Тягання мішків і будматеріалів може закінчитися тонусом матки або перериванням вагітності.

Нове

Популярне