Квіти і кімнатні рослини вже давно стали атрибутом безлічі квартир по всій країні. Це й не дивно, адже вони здатні не тільки відмінно вписуватися в інтер’єр, але і створити життєстверджуючу і більш позитивну обстановку. Однак, не всі поширені сорти «жителів» горщиків є такими нешкідливими, як виглядають. У цій збірці представлено сім кімнатних рослин, які можуть бути небезпечні не тільки для дітей, а й для тварин, а також дорослих.
Значна кількість любителів створити більш «живу» обстановку в своєму житлі небайдужі до цієї рослини. Поширена думка про надання шарму кімнаті, в якій він розташовується.
Річ у тому, що сік і насіння молочаю є вкрай отруйною субстанцією. При попаданні на шкіру вони цілком можуть викликати опіки, подібні з хімічними. Більше того, випадкова крапля, що потрапила в очі, спровокує короткочасну втрату зору.
Проста, але одночасно приваблива рослина останнім часом набирає все більшої популярності в якості домашнього улюбленця. Однак, мало хто знає, що його відростки можуть нести смертельну небезпеку. Досить двох – трьох крапель соку дифенбахії, щоб вбити дорослу кішку.
Симпатична рослина з ніжними квітками яскравих відтінків через незнання стає частиною декору дитячої кімнати. На жаль, квартирні садівники-аматори не здогадуються, що примула має досить високим ступень токсичності і особливо під час цвітіння. У цей період небезпечними для здоров’я стають навіть волоски листя, короткочасний дотик до яких може викликати почервоніння, свербіж і сильне печіння.
Така, здавалося б, звична рослина має ряд переваг – крім скромної краси, фікус простий в догляді і відрізняється завидною живучістю.
З іншого боку, дослідження фахівців підтверджують факт того, що рослина є вкрай стійким алергеном.
У період цвітіння бутони розкриваються і створюють приголомшливий букет.
На жаль, сік листя цієї рослини при попаданні в організм як людини, так і тварини може викликати короткочасний параліч гладкої мускулатури.
Про корисні властивості цієї поширеної рослини знали ще за часів Стародавнього Риму, але, як виявляється, навіть у нього є шкідливі особливості. Надмірна концентрація активних речовин в соку може викликати алергію або подразнення на чутливому шкірному покрові. Більше того, при попаданні всередину організму, алое здатне спровокувати сильну інтоксикацію.
Екзотична рослина прибула на простори нашої батьківщини прямо з Африки. Багатьом подобається аденіума за його ніжні і акуратні квітки. Так, вони і прижилися серед вітчизняних садівників. Втім, цей сорт і до цього дня активно використовується в традиційних племенах Африки – його соком зрошують наконечники мисливських стріл, щоб добича гинула навіть від подряпин.
Створення затишної атмосфери в бутіку чи шоу-румі є важливим фактором успіху. Інтер'єр впливає на сприйняття…
Українська акторка Інна Білоконь, відома за роллю "мами" Вєрки Сердючки, порадувала шанувальників рідкісним сімейним кадром.…
Українська співачка Анна Трінчер провела масштабний сольний концерт у Києві, під час якого створила незабутню…
Лінивий оселедець під шубою — це оригінальна і швидка закуска з усіма улюбленими інгредієнтами. Такий…
Домашні іриски — ніжний та ароматний десерт, який тане в роті. Зроблені з простих інгредієнтів,…
Легке, повітряне суфле з гарбуза стане ніжним десертом, що порадує своїм м’яким смаком і приємним…