Це не строгі правила, яким потрібно наосліп слідувати – лише рекомендації, завдяки яким образи будуть виглядати більш стильно, гармонійно і пропорційно. Пам’ятайте, що іноді правила можна і потрібно порушувати – тільки так можна знайти свій стиль і індивідуальність. Ну а ми переходимо до рекомендацій.
Силует виглядає набагато гармонійніше, коли в ньому дотримано баланс обсягів: тобто, обсяг сконцентрований або у верхній, або в нижній частині комплекту, а в протилежній зоні, відповідно, використовується напівприлеглий крій. Найпростіші приклади ви бачите на фото: обтислий топ з широкими джинсами; футболка вільного крою з джинсами прилеглої посадки. Це працює і зі спідницями, і з брюками, і з будь-якими виробами. А також з сукнями і верхнім одягом.
Обсяг в нижній частині може давати не тільки поясний виріб, але і масивна взуття, наприклад, або велика сумка.
Щоб фігура виглядала стрункою і гармонійною, краще не порушувати її природні пропорції, а іноді навіть можна використовувати хитрощі, щоб змінити пропорції в свою користь. Про що конкретно мова, добре видно на фото: якщо на вас, наприклад, досить довгий низ (брюки, спідниця в підлогу) – вибирайте до нього укорочений верх. Якщо ж низ сам по собі короткий (шорти, спідниця міні) – плечовий виріб краще брати подовжений.
Це не строге правило: є багато прикладів, коли добре працює і зворотна схема. Але описана вище точно буде виглядати гармонійно.
Даний принцип полягає в тому, що в образі залишати відкритим краще щось одне: або верх (декольте, спина, плечі), або низ (ноги). Коли відкриті обидві зони, в більшості випадків це перебір – виглядає дуже вже відверто, тільки якщо ви не на коктейльній вечірці або на пляжному курорті.
Сюди ж я б віднесла доречність / недоречність підборів. Якщо ви і так вже відкрили і показали ноги, додатковий акцент на них за допомогою каблука доречний далеко не завжди. Набагато гармонійніше і сучасніше виглядає плоска підошва.
Коли ми більш-менш розібралися з сполучуваністю і гармонією в образі, на думку відразу приходить питання: як правильно працювати з кольором, щоб комплекти виходили дійсно стильними? Тут можна спробувати використовувати колір як акцент. Речі яскравих кольорів можна розбавити нейтральними по відтінку аксесуарами, і навпаки – базову і нейтральну колірну гамму речей “приправити” яскравими деталями.
Вершина стилістичних навичок – це вміння грамотно працювати з фактурами. Особливо важливо це при складанні тотал-аутфітів, тобто образів, зібраних в відтінках одного кольору. Щоб вони не зливалися в одне нудне полотно, важливо формувати комплект з речей різних фактур: рельєфних і гладких, матових і глянсових, м’яких і грубих. Так образ буде виглядати максимально стильно і дорого, тому що в ньому буде за що зачепитися оку.
Створення затишної атмосфери в бутіку чи шоу-румі є важливим фактором успіху. Інтер'єр впливає на сприйняття…
Українська акторка Інна Білоконь, відома за роллю "мами" Вєрки Сердючки, порадувала шанувальників рідкісним сімейним кадром.…
Українська співачка Анна Трінчер провела масштабний сольний концерт у Києві, під час якого створила незабутню…
Лінивий оселедець під шубою — це оригінальна і швидка закуска з усіма улюбленими інгредієнтами. Такий…
Домашні іриски — ніжний та ароматний десерт, який тане в роті. Зроблені з простих інгредієнтів,…
Легке, повітряне суфле з гарбуза стане ніжним десертом, що порадує своїм м’яким смаком і приємним…